Bursa Lokma Döktürme


Bursa Lokma  Şekilsel bakımından iki çeşitte yapılarak meydana getirilebilen lokma, yuvarlak küre şeklinde ve ortası delik halka şeklinde olarak farklılık göstermektedir. Ana maddesini undan, sudan ve mayadan alan lokma, özellikle hayır günlerinde de Bursa'da İstediğiniz Yerde ve Saatte Sizin Adınıza Halkımıza Ücretsiz Hayır Lokması Döküyoruz. 

Lokma Döktürme Olarak da gündeme gelmektedir. Yani özel bir işinizden sonra lokma yaparak dağıtabileceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü geçmişi Osmanlıya dayandığı için o dönemlerde de yine aynı şekilde ve niyette yapıldığı kesin bilgiler arasında yer almaktadır. Her türlü organizasyonlarda, iyi veya kötü anlarınızda sizin adınıza Bursa'da istediğiniz saatte halkımıza ücretsiz Hayır Lokması döküyor ve dağıtıyoruz. 

Lokmacı olabilmekte mümkündür. Eliniz ne kadar lezzetli olursa ve kıvamını ne kadar güzel tutturursanız namınız da bir o kadar kuvvetli yayılacaktır. Her geçen gün biraz daha tercih edilen ve ticarete kadar ilerleyen lokmamız, büyük bir zincir ağına sahip olduğunu da ispatlamıştır. Yazlık veya kışlık sezonlarda hemen hemen her köşede karşılaştığımız Osmanlı Lokmacı arabaları sayesinde hiçbir zaman lokmasız kalmamaktayız. Porsiyonlar halinde elimize tutuşturulan lokmalar ile yürümenin keyfi bile bir ayrı çıkmaktadır diyebiliriz. Sadece atıştırmalık için değil aynı zamanda dağıtmak maksadı ile de birde BURSA' da Osmanlı Lokmacısı ustasından destek alabilirsiniz. Kilosunu ve tarihini belirtmeniz durumunda da anında kapınıza kadar getirilerek teslim edilmektedir. 

Lokmacı Fiyatları

 

kesin anlamda lezzet bakımından kuvvetli olduğu zamanlarda net rakamını belirlemektedir. Yani ortalaması olamamakta ve asla basit bir lokma olmamaktadır. Doğuda ve batıda büyük bir zevkle pişirilerek dağıtılan eşsiz lezzet, hafif şerbeti ile de gündemde kalmayı başarmıştır. Kişiye dokunmamakta ve kilo alımı çok fazla görülmemektedir. Tüm bunlara sahip ve birden fazla faydası bulunan tatlının her zaman söylediğimiz gibi en belirgin özelliği ise hayır maksadı ile dağıtılabilmesidir.

Bursa Osmanlı Lokması

Gelenek, örf ve adetlerimizin bir parçası olan lokma döktürme mevlüt, iş yeri açılışı, düğün, sünnet vs... gibi bir çok hayırlı işlerde dağıtılmaktadır. Hayır lokması profesyonel lokmacı ekibiyle Bursa nın heryerine lokma dağıtım hizmetini sunmaktadır. Duygu bulaşıcıdır mantığı ile hizmet sunan osmanlı Bursa lokması birşeyler yemenin özellikle lokma yemenin vereceği mutluluğun sevgi ve muhabbet doğuracağına inanmaktadır. Bursada lokma döktüren firmalar arasında temiz, kaliteli üretimi ve güler yüzlü himeti dolayısıyla ilk sıralarda yerini almaktayız.

Bursa'da Sevinçli ve Kederli Gününüzde Sizin Adınıza Hayır Lokması Döküyor ve Halkımıza Dağıtıyoruz.  Gezici Osmanlı Lokması Araçlarımız ile , Hijyenik Ekipmanımız ve Profesyonel Kadromuz ile Siz Hayır Severlerin Hizmetindeyiz.