Hakkımızda


Bursa Lokma ve Osmanlı Lokma olarak sizlere tarihten gelen geleneksel lezzetimiz lokmayı günümüze özenle sunmaktan onur duyuyoruz. Bu paylaşımı sokakta, iş yerinizde, evinizde, mevlitlerde, düğünlerde, özel davet ve yemeklerinizde, piknik, açılış, fuar, festival ve kermeslerinizde.
Kısaca hayatın her anında ve her mekanda ikram etmeniz mümkündür. 

AçılIşınız mı var ?
Ve sevdiklerinize lokma ikram etmek istiyorsunuz. Yada bir yakınınızın 7'si, 40'ı, 52'si veya sene-i devriyesi var ve siz hayır duası göndermek istiyorsunuz. Sünnet, kına gecesi veya düğünününüz de davetinizi lokmayla zenginleştirmek istiyorsunuz. Şirketinizin bir gecesi var ve siz menüde LOKMA (pişi) yada lokma tatlısı da olsun istiyorsunuz. Doğum, mezuniyet, ev-araba satın alma gibi sevinçlerinizi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Sebeple ne olursa olsun. Yeter ki amacınız hayır yapmak olsun! Size bir telefon kadar yakınız. Arayın hemen rezervasyon yaptırın. Gelelim lokma döküp sıcak, hijyenik ve şık bir sunumla sizin adınıza ikramda bulunalım.

          EVİNİZDE, İŞYERİNİZDE, CAMİLERDE, 

  • AÇILIŞLARDA, KUTLAMALARDA, FESTİVALLERDE, FUARLARDA
  • ÖZEL DAVET VE YEMEKLERİNİZDE, PİKNİKLERDE
  • KINA GECELERİNDE ,SÜNNETLERDE, DÜĞÜNLERDE, KERMESLERDE,
  • MEVLİTLERDE, DOĞUMLARDA, ÖLÜM YILDÖNÜMLERİNDE, 
  • HAC DÖNÜŞLERİNDE, MEZUNİYETLERDE, İFTARLARDA 
  • YENİ BİR EV ARABA ALDIĞINIZDA . 

Lokmacılıkta en son makine ve teknik donanıma sahip olan firmamız hijyen ve kaliteden ödün vermeden, doğal un, halis ayçiçeği yağı ve glikoz şurubu içermeyen özel formüllü şerbetiyle döktüğümüz lokmalarımızı gönül rahatlığıyla ikram etmekteyiz.

WhatsApp
432 63 84